Lee Dillon

Pilatese ja jooga treener
Stuudio omanik

Meie rüht, näo ilme ja liikumine on peegeldus meie sisemusest. Nägu peegeldab meie südant ja lihased seda, mis toimub meie sees. Me liigume läbi harjutuste ja elu nii nagu meie meel ja emotsionaalne keha seda suunab. Läbi teadliku liikumise suudame muuta ka raskemad harjutused kergemini sooritatavaks, kuid samal ajal keerulisemaks.

Nii mitmedki õpetajad ja terapeudid on jõudnud sinna, kuhu nad on jõudnud tänu oma kogemustele. Minu enda kogemused viisid mind huvitavale teele – avastama inimkeha ja kuidas meie meel, hing ja keha on tugevas ühenduses aastal 2007. Alustasin oma teekonda Pilatese ja jooga õppimisega.

Aastaid hiljem tänu oma suurepärastele mentoritele Austraalias avastasin Spordi ja Holistilise kinesioloogia. Edasi jätkasin õpinguid Hiina meditsiini vallas lisaks erinevatele Pilatese ja jooga õpitubadele ja koolitustele Austraalias, Eestis, Taanis, Šveitsis, Inglismaal, Ibizal, Rootsis ja Soomes.

Singe Kampus

Pilatese treener

Pilatese treener alates aastast 2006 Lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna füsioteraapia eriala Õppinud Corpus Pilates õpetajate koolitusprogramm Kelly McKinnoni juhendamisel Õppinud Body & Flow pilatese programm Ory-Yah Avni juhendamine Täienduskoolitused Kaisa Marrani, Kelly McKinnoni, Ory-Yah Avni, Deborah Lesseni, Alan Herdmani, Brett Howardi ja teiste seas.

Olen jätkanud oma haridusteed erinevates riikides Kaisa Marrani, Kelly McKinnoni, Ory-Yah Avni, Deborah Lesseni, Alan Herdma, Brett Howardi jt juhendamisel. Olen osalenud erinevatel koolitustel, mida korraldab Füsioteraapia Assotsiatsioon.